Kontakt

MTÜ VeniVidiVici

Müüri tee 1-3, 67005, Lossiküla

Tel:56 908 474 (eesti keeles)
Tel:53 637 996 (vene keeles)

Koordinaatorid

Kui oled õpilane, kool või majutaja, siis võta ühendust oma piirkonna koordinaatoriga.

Harjumaa,Järvamaa
Läänemaa
Kätlin Juss

Mulle meeldib võrkpall ja armastan tantsimist. VeniVidiVicis olen Põhja-Eesti koordinaator. Mulle meeldib minu töö – ei ole paremat tunnet, kui teha teiste jaoks midagi head. Riigisisene õpilasvahetus on ainulaadne võimalus, see on näiteks hea ettevalmistus iseseisvaks eluks. Soovitan õpilasvahetuses osaleda, et leida uusi sõpru ja kogeda häid emotsioone.

Kätlin Juss

Põhja-Eesti koordinaator
Tel: 58 375 343

Annika Palmi

Virumaa koordinaator
Tel: 53 637 996
Viljandimaa, Saaremaa, Hiiumaa, Läänemaa, Raplamaa,Pärnumaa
IMG_3446

Olen aktiivne ja rõõmsameelne noor neiu Raplamaalt. Mulle meeldib tegeleda laulmise ja ujumisega. VeniVidiVicis olen Kesk-Eesti ja Lääne-Eesti koordinaator. Oma kogemuse põhjal võin julgelt öelda, et õpilasvahetus on hea võimalus saada juurde uusi sõpru, teadmisi ja enesekindlust. Võta julgus kokku ja osale õpilasvahetuses!

Maite Maido

Lääne- ja Kesk-Eesti koordinaator
Tel: 53 031 789
Valgamaa, Võrumaa, Põlvamaa, Tartumaa, Jõgevamaa
IMG_3447

Olen positiivse ellusuhtumisega neiu, kes püüab igast võimalusest kinni haarata, et selle läbi uusi kogemusi saada! VeniVidiVicis olen Lõuna-Eesti koordinaator ning usun, et kõik noored, kes on osalenud selles programmis, oskavad näha oma kooli parema nurga alt.

Ly Hansti

Lõuna-Eesti koordinaator
Tel: 53 508 937

Juhatus

gerle-trfifanov-600×400

Neli aastat tagasi programmi luues olin liialt hõivatud, et vahetusse minna. Nüüd, mil mul seda võimalust enam pole, kahetsen ja sooviksin, et oleksin haaranud kinni elu muutvast võimalusest. Ära Sina kahetse - osale Eesti-siseses õpilasvahetuses!

Gerle Trifanov

Juhatuse liige
Tel: 56 908 474
teele-jakobson-600×400

Mulle meeldib laulda, avastada uusi paiku ja veeta aega looduses. Vastutan VeniVidiVici korraldusliku ja turundusliku poole eest. Armastan oma tööd, sest see pakub mulle põnevaid väljakutseid, uusi tutvusi ja häid emotsioone. Soovitan osaleda õpilasvahetuses, sest selle nädala või kahe jooksul saate palju enneolematuid kogemusi ja teadmisi ning toredaid sõpru kogu eluks.

Teele Jakobson

Juhatuse liige
Tel: 56 908 474